pisanie prac biologia, zootechnika, leśnictwo, rolnictwo, biotechnologia

Data dodania: 02 październik 2019Ogłoszenie: 14379
pisanie prac biologia, zootechnika, leśnictwo, rolnictwo, biotechnologia
  • pisanie prac biologia, zootechnika, leśnictwo, rolnictwo, biotechnologia - zdjęcia

Od lat zajmujemy się profesjonalną redakcją oraz pomocą w przygotowywaniu wszelkiego rodzaju prac zaliczeniowych, licencjackich, inżynierskich, magisterskich, dysertacji doktorskich oraz rozpraw habilitacyjnych w zakresie biologii i szeroko rozumianych nauk pokrewnych (zootechnika, nauki medyczne i weterynaryjne, biotechnologia, rolnictwo, leśnictwo, rybactwo, etc.). Realizujemy również zlecenia dotyczące redagowania artykułów naukowych w obrębie w/w dyscyplin (pełen zakres: od opracowania koncepcji pracy i zgromadzenie pełnej literatury przedmiotu, przez analizy statystyczne i przygotowanie manuskryptu po zakończenie procesu redakcyjnego) oraz pomocy w przygotowaniu projektów praktycznych. Na życzenie, zajmujemy się także przeszukiwaniem bibliograficznych baz danych oraz gromadzeniem literatury fachowej.
Nasza oferta dotyczy konsultacji w następujących zakresach:
- oryginalności;
- jakości merytorycznej i stylistycznej;
- układu logicznego i struktury tekstu;
- analizy statystycznej;
- prezentacji danych oraz sposobu prowadzenia dyskusji;
- bibliografii.
Jesteśmy doskonale zorientowani w realiach tworzenia prac z zakresu szeroko rozumianej biologii i nauk pokrewnych, dlatego każde zlecenie traktowane jest indywidualnie. Nigdy nie powielamy tekstów, a każda praca może być sprawdzona dowolnym programem antyplagiatowym - gwarantujemy jej oryginalność, niepowtarzalność oraz pełną anonimowość naszych Zleceniodawców.
Nasz zespół stanowią fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu badań naukowych, zajęć dydaktycznych oraz przygotowywania wszelkiego rodzaju publikacji naukowych i popularnonaukowych w zakresie biologii i szeroko rozumianych nauk pokrewnych. Gwarantujemy, że realizacją Twojego zlecenia zajmie się co najmniej osoba z tytułem doktora oraz kilkunastoletnim doświadczeniem w pracy naukowej.
Ze względu na różnorodność i skomplikowanie zagadnienia, koszt i czas realizacji zlecenia jest zawsze ustalany indywidualnie.

Ogłoszeniodawca

Kontakt
Telefon: 730... Pokaż

Zobacz inne ogłoszenia użytkownika ( 23 )

Cena 1zł
Kategoria: Nauka
Typ oferty: Pisanie prac
Lokalizacja: Olsztyn
Wyświetleń: 747

Najczęściej oglądane:

Podobne ogłoszenia Zobacz wszystkie ogłoszenia w tej kategorii

Powiadamiaj mnie
o nowych ogłoszeniach
z następującym kryterium:
ogłoszenia Warszawa
© 2012 Olsztynlokalnie.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.